Zeszyty Połanieckie nr 31

Szanowni Państwo zapraszamy do naszego działu Wydawnictwa, gdzie opublikowaliśmy w formacie PDF najnowszy 31 nr “Zeszytów Połanieckich”. Numer powstał w czasie pandemii, która mocno zahamowała liczbę i rozmach społecznych aktywności. Nie ograniczyła na szczęście naszego zapału do upamiętniania historii Połańca i jego mieszkańców. Rok 2021 pachniał majem, a najważniejsze wydarzenia nawiązywały do najnowocześniejszej niegdyś w Europie Konstytucji z 3 Maja 1791 roku. Tak też zaczynają się nasze „Zeszyty”

Już niedługo będzie dostępny w Bibliotece Publicznej w Połańcu. Zeszyty będzie można również pozyskać uczestnicząc we wszelkiego rodzaju konkursach, czy wydarzeniach, w które angażuje się nasze Towarzystwo np. na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022 w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.

Wszystkie wydawnictwa Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu powstają dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia, wyszukiwaniu przez nich źródeł dokumentalnych oraz zdjęciom i materiałom przekazywanym nieodpłatnie przez mieszkańców naszego miasta. Koszty samego wydruku pokrywa Urząd Miasta i Gminy Połaniec w ramach zlecanego nam zadania publicznego.

Z tej samej kategorii

Back to top button