DOŁĄCZ DO NAS

Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu jest organizacją otwartą dla ludzi, którzy chcą zrobić coś dla naszego miasta i jego mieszkańców. Organizujemy wiele imprez o charakterze nie tylko patriotycznym i historycznym, ale również kulturalnym i sportowym. Jeśli jesteś osobą, która ma głowę pełną pomysłów i ochotę do działania – to właśnie na Ciebie czekamy. Naszym członkiem może być każda, pełnoletnia osoba. Obywatelstwo nie ma znaczenia. Osoby zainteresowane wstąpieniem do naszego stowarzyszenia prosimy o wypełnienie Deklaracji oraz kontakt.

Młodzież (od 16 lat), a także osoby pełnoletnie zachęcamy do wstąpienia w szeregi Regimentu Grenadierów Krakowskich (Kosynierów), który działa przy Towarzystwie Kościuszkowskim. Gwarantujemy niebanalny sposób spędzania czasu oraz udział w ciekawych imprezach historycznych na terenie naszego kraju. Z nami historia i przygoda pokonają nudę.

Z kolei osoby pełnoletnie zapraszamy serdecznie do wstąpienia w szeregi połanieckiego Oddziału Legii polsko-włoskiej. Jeżeli nie obawiasz się kanonad artyleryjskich, kawaleryjskich szarż i starć piechoty, huku wystrzałów armatnich i karabinów zaciągnij się do naszego oddziału. Oprócz wielu ciekawych wyjazdów na rekonstrukcje bierzemy również udział w wielu wydarzeniach patriotycznych, promocyjnych i kulturalnych na terenie województwa świętokrzyskiego, w Polsce i za granicami kraju.

Pobierz deklarację przystąpienia do stowarzyszenia

Back to top button