Przekaż nam 1% wypełniając wniosek ONLINE

Jak co roku od stycznia do kwietnia mają Państwo możliwość przekazania 1% należnego podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazywanie go na rzecz naszego Stowarzyszenia. Zebrane tym sposobem środki zostaną wykorzystane na cele statutowe służące utrwalaniu tradycji kościuszkowskich, promocji Połańca, jego historii i tradycji.

W naszej działalności, dużą wagę przykładamy do promocji Połańca oraz opraw uroczystości historycznych w naszym mieście. Miasto promowane jest też w całej Polsce, na imprezach kościuszkowskich i patriotycznych, w których bierzemy udział. W nasze działania staramy się wprowadzać nowe możliwości, które mają na celu utrwalenie wizerunku Połańca, jako Miasta Kościuszki. A robimy to dla naszego miasta i naszych mieszkańców przede wszystkim po to, by każdy, kto tu mieszka, mógł zawsze dumnie powiedzieć: „Jestem z Połańca”.

Jeśli popieracie Państwo naszą działalność i idee, które ponad od 32 lat jej przyświecają, gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu.

Jak przekazać 1%?

Najprostszym i najwygodniejszym sposobem przekazania naszemu stowarzyszeniu 1% jest wypełnienie wniosku w wersji elektronicznej ONLINE korzystając z naszego generatora wniosku ↓.

Wypełnij wniosek

Z tej samej kategorii

Back to top button