Przekaż 1% na Towarzystwo Kościuszkowskie

Jak co roku od stycznia do kwietnia mają Państwo możliwość przekazania 1% należnego podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazywanie go na rzecz naszego Stowarzyszenia. Zebrane tym sposobem środki zostaną wykorzystane na cele statutowe służące utrwalaniu tradycji kościuszkowskich, promocji Połańca, jego historii i tradycji.

W naszej działalności dużą wagę przykładamy do promocji Połańca oraz opraw uroczystości historycznych w naszym mieście. Miasto promowane jest też w całej Polsce, na imprezach kościuszkowskich i patriotycznych, w których bierzemy udział. W nasze działania staramy się wprowadzać nowe możliwości, które mają na celu utrwalenie wizerunku Połańca, jako Miasta Kościuszki. A robimy to dla naszego miasta i naszych mieszkańców przede wszystkim po to, by każdy, kto tu mieszka, mógł zawsze dumnie powiedzieć: „Jestem z Połańca”.

Ponadto nasze stowarzyszenie stawia na pracę z młodzieżą, jesteśmy jedną z nielicznych organizacji pożytku publicznego w województwie, jedną z niewielu w Polsce, gdzie kwitnie praca z młodymi ludźmi.

Rozlicz się bezpłatnie on-line i podaruj 1% podatku naszej OPP.

Jak przekazać 1%?

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalność organizacji pożytku publicznego takiej jak nasza udzielasz nam realnego wsparcia. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jeśli popieracie Państwo naszą działalność i idee, które od 35 lat jej przyświecają, gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu.

Z tej samej kategorii

Back to top button