Jubileusz 35-lecia Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu

Z okazji 35-lecia działalności, Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu organizuje Bal historyczny dla członków stowarzyszenia. Bal odbędzie się 12 listopada 2022 r. w Pałacu w Kurozwękach. Sposób zgłoszenia i warunki uczestnictwa w wydarzeniu przesłane zostaną na podane adresy email członków TK. Szczegółów udziela Zarząd Towarzystwa Kościuszkowskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie do dnia 12 października udziału osoby (+ ewentualnie osoby towarzyszącej). Uczestnicy wezmą udział w Balu w strojach historycznych z epoki Kościuszki, Napoleona, strojach krakowskich, szlacheckich, dworskich, bądź ostatecznie ze względu na gości – oficjalnych strojach wieczorowych.

Przewidywany, wstępny program uroczystości:

16:00 – wyjazd z Połańca (przystanek pod Podstawówką)
17:30 – filmik z działalności TK w ostatnich 5 latach
18:00 – obiad
18:30 – Polonez / tańce historyczne / tańce towarzyskie / zabawy integracyjne
22:00 – wyjazd do Połańca

W sobotę 21 października 2017 r. w sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu odbyła się niecodzienna impreza – Jubileusz 30-lecia Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Były wspomnienia, prezenty, niespodzianki oraz ciekawi goście. Wszystko w pięknej historycznej oprawie. Polonez Kościuszki zatańczyli członkowie stowarzyszenia.

Z tej samej kategorii

Back to top button