Otwieranie strony trwa zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.
Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nowe rozporządzenie

25 maja 2018 roku mocy prawnej nabrało Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Z tego powodu potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które udostępniasz w ramach korzystania z naszych usług. Poniżej znajdziesz szczegóły na ten temat. W przypadku braku zgody korzystanie z funkcji strony będzie niemożliwe.

Jaki rodzaj Twoich danych będziemy przetwarzać?

Przetwarzamy dane, które podajesz lub pozostawiasz w kontekście wykorzystywania usług i funkcji stron internetowych znajdujących się na naszym portalu. Rodzajem danych, które będziemy przetwarzać są pliki cookies, czyli tzw. ciasteczka.. Umożliwiają Ci one wygodne korzystanie ze stron np. poprzez zachowanie hasła bez konieczności wielokrotnego wpisywania. Ostatnim rodzajem danych, które będziemy przetwarzać są dane, które zamieszczasz w ramach korzystania z naszych usług np. poprzez upload plików na stronie. W tym przypadku przetwarzanie ogranicza się wyłącznie do udostępniania powierzchni wirtualnej, na której owe dane zamieszczasz.

W jakim celu będziemy przetwarzać twoje dane?

  • pomiary statystyczne – informacje dotyczące użytkowników przybywających są bardzo cenne ze względu na możliwości wykonywania analizy danych.
  • działania marketingowe – w przypadku istotnych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem naszych stron chcemy, aby osoby związane z naszą stroną były odpowiednio poinformowane. Reklamy mogą się pojawić za pośrednictwem serwisów społecznościowych oraz kampanii mailingowych.

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest: Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu.

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem twoje dane mogą być udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną podstawę prawną.

Jakie są Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych?

W określonych prawem sytuacjach przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem przez Nas Twoich danych osobowych:

  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo do usunięcia danych
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,

Jeżeli Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:

Prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Zaloguj się

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.