Otwieranie strony trwa zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.
Strona główna » Biało-Czerwony Połaniec

Biało-Czerwony Połaniec

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Biało-czerwony Połaniec”. Akcja polegała na przesłaniu zdjęcia swojego domu, czy balkonu z wywieszoną biało-czerwoną flagą. Chcieliśmy w ten sposób uczcić dzień 2 maja – Święta Flagi.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej odezwie zawieszenia i wysłania zdjęcia flagi, serdecznie dziękujemy. Drobne upominki rozlosujemy w najbliższym czasie oraz poinformujemy drogą mailową.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.