Strona główna » Wydawnictwa » Poszperaj w szufladzie. Pochwal się zdjęciami!

Poszperaj w szufladzie. Pochwal się zdjęciami!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W 80-tą rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz 100-lecia Odzyskania Niepodległości, Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu przygotowuje specjalny album poświęcony pamięci żołnierzy walczących w tych dwóch wojnach.

Jeśli posiadacie Państwo zdjęcia, dokumenty nawiązujące do wydarzeń z tamtych lat zachęcamy do podzielenia się nimi. Fotografie żołnierzy związanych z gminą Połaniec zebrane w jednym albumie będą wspaniałą pamiątką dla kolejnych pokoleń mieszkańców naszego miasta.

Liczymy też na krótkie opisy dotyczące osób i ich losów w czasie tych wojen.

PS. Prosimy o kontakt z zarządem Towarzystwa lub członkami naszego stowarzyszenia. Przekazanie materiałów jest równoznaczne ze zgodą na ich publikacje w wydawnictwach Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

202. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki. Pamiętamy!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.W dniu dzisiejszym obchodzimy 202 rocznicę śmierci naczelnika ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes