Strona główna » Z życia stowarzyszenia » Przekaż nam 1% wypełniając wniosek ONLINE

Przekaż nam 1% wypełniając wniosek ONLINE

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jak co roku od stycznia do kwietnia mają Państwo możliwość przekazania 1% należnego podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazywanie go na rzecz naszego Stowarzyszenia. Zebrane tym sposobem środki zostaną wykorzystane na cele statutowe służące utrwalaniu tradycji kościuszkowskich, promocji Połańca, jego historii i tradycji.

W naszej działalności, dużą wagę przykładamy do promocji Połańca oraz opraw uroczystości historycznych w naszym mieście. Miasto promowane jest też w całej Polsce, na imprezach kościuszkowskich i patriotycznych, w których bierzemy udział. W nasze działania staramy się wprowadzać nowe możliwości, które mają na celu utrwalenie wizerunku Połańca, jako Miasta Kościuszki. A robimy to dla naszego miasta i naszych mieszkańców przede wszystkim po to, by każdy, kto tu mieszka, mógł zawsze dumnie powiedzieć: „Jestem z Połańca”.

Jeśli popieracie Państwo naszą działalność i idee, które od 30 lat jej przyświecają, gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu.

Jak przekazać 1%?

Najprostszym i najwygodniejszym sposobem przekazania naszemu stowarzyszeniu 1% jest wypełnienie wniosku w wersji elektronicznej ONLINE korzystając z naszego generatora wniosku ↓.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
x

Przeczytaj również

202. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki. Pamiętamy!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.W dniu dzisiejszym obchodzimy 202 rocznicę śmierci naczelnika ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes