Strona główna » Z życia stowarzyszenia » 1% dla Towarzystwa Kościuszkowskiego

1% dla Towarzystwa Kościuszkowskiego

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jak co roku od stycznia do kwietnia mają Państwo możliwość przekazania 1% należnego podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazywanie go na rzecz naszego Stowarzyszenia. Zebrane tym sposobem środki zostaną wykorzystane na cele statutowe służące utrwalaniu tradycji kościuszkowskich, promocji Połańca, jego historii i tradycji.

W naszej działalności, dużą wagę przykładamy do promocji Połańca oraz opraw uroczystości historycznych w naszym mieście. Miasto promowane jest też w całej Polsce, na imprezach kościuszkowskich i patriotycznych, w których bierzemy udział. W nasze działania staramy się wprowadzać nowe możliwości, które mają na celu utrwalenie wizerunku Połańca, jako Miasta Kościuszki. A robimy to dla naszego miasta i naszych mieszkańców przede wszystkim po to, by każdy, kto tu mieszka, mógł zawsze dumnie powiedzieć: „Jestem z Połańca”.

Jeśli popieracie Państwo naszą działalność i idee, które od 30 lat jej przyświecają, gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu.

Jak przekazać 1%?

Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28 ).

Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w rubryce zatytułowanej “Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisujemy numer, pod jakim Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym czyli KRS 0000023688.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
x

Przeczytaj również

O Kopcu Kościuszki z Markiem Pedyńskim rozmawiała Połaniec TV

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Zapraszamy Państwa do obejrzenia ciekawego wywiadu z kolegą Markiem ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes