Strona główna » Sport » Turniej o Puchar Prezesa PTTK

Turniej o Puchar Prezesa PTTK

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W piątek, 16 listopada odbył się V Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa Zarządu PTTK w Połańcu. Tradycyjnie już PTTK zaprosiło drużynę Towarzystwa do udziału w zawodach. Nasza drużyna grająca w składzie: Halina Guła, Ewa Wanatko, Marek Pedyński i Radosław Matusiewicz, broniła 3 miejsca wywalczonego w roku ubiegłym. Niestety w tym roku nie poszło nam tak dobrze i zajęliśmy ostatecznie IV miejsce. Oprócz faworyzowanej drużyny „Badmintonistów” wzmocnionej przez Dominikę Mikodę i Wiolettę Kalinę z naszego Towarzystwa, która zwyciężyła w turnieju, bardzo mocną, młodą ekipę wystawiło PGKiM. To właśnie PGK zdobyło po zaciętej walce 2 miejsce wyprzedzając drużynę PTTK-2.

Towarzystwo przekazało połanieckie pocztówki dla wszystkich uczestników oraz wydawnictwa „Naczelników Dwóch” dla najlepszych indywidualnie zawodników turnieju. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Pawlak z drużyny PGK zdobywając 279 punktów, a najlepszą zawodniczką nasza koleżanka Wioletta z drużyny „Badmintonistów” zdobywając 245 punktów.

Wszystkim uczestnikom turnieju nagrody i gratulacje złożył Prezes Zarządu PTTK w Połańcu Jerzy Han.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

Zapraszamy na imprezę historyczno-taneczną

Facebook Twitter Gmail Drukuj Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Zapraszamy Państwa na ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.