Otwieranie strony trwa zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.
Strona główna » Z życia stowarzyszenia » Zakończenie projektu „Z Kościuszką po Niepodległość”

Zakończenie projektu „Z Kościuszką po Niepodległość”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W dniu 17 października o godz. 18.00 w Sali kawiarnianej CKiSz odbyło się spotkanie kończące projekt „Z Kościuszką po Niepodległość” realizowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
Podczas spotkania podsumowane zostały zrealizowane działania, oceniono które okazały się najbardziej atrakcyjne dla miejscowej społeczności, a które nie do końca nas zadowoliły. Spostrzeżenia i uwagi będą brane pod uwagę przy kolejnych projektach i imprezach. Podczas spotkania wręczone zostały nagrody młodzieży biorącej udział w konkursie na krótkie filmiki historyczne.
Wcześniej o godz. 17.00 członkowie Towarzystwa Kościuszkowskiego zebrali się, aby porozmawiać o bieżącej działalności oraz planach na uroczystości obchodów Święta 11 Listopada. Największą część czasu zabrały dyskusje nad uroczystym poświęceniem zakupionego w ramach projektu sztandaru.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

Okazanie łaski mieszczanom połanieckim w 1507 r.

Facebook Twitter Gmail Drukuj Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.W 1507 r. ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.