Strona główna » Połaniec i okolica » Wybory Samorządowe w Połańcu

Wybory Samorządowe w Połańcu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

21 października 2018 r. w całym kraju odbyły się Wybory Samorządowe. Społeczeństwo naszej gminy po raz kolejny obdarzyło mandatem zaufania dotychczasowego burmistrza – Jacka Tarnowskiego. Serdecznie gratulujemy Panu Burmistrzowi oraz nowo wybranej Radzie Miasta i życzymy owocnej współpracy i wspólnego podejmowania decyzji, dzięki którym w naszym Połańcu będzie żyło się dobrze i bezpiecznie.

Gratulujemy również naszej koleżance Małgorzacie Dalmacie – Konwickiej, która będzie reprezentować „kościuszkowców” w Radzie Miasta.

Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom Towarzystwa Kościuszkowskiego, którzy kandydując w tegorocznych wyborach samorządowych, pokazali że są gotowi do pracy społecznej na rzecz naszej Małej Ojczyzny nie tylko w ramach naszego stowarzyszenia.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

„Biegiem dróżką za Kościuszką” – po raz trzeci

Facebook Twitter Gmail Drukuj Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. Bieg Rodzinny ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.