Strona główna » Sport » Siłownie “pod chmurką” wybudowane

Siłownie “pod chmurką” wybudowane

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Towarzystwo Kościuszkowskie to nie tylko dbałość o historię Połańca. Jeśli tylko możemy, robimy wszystko, żeby żyło nam się lepiej w naszej Małej Ojczyźnie. W tym roku mieliśmy możliwość wspomóc nasze miasto w pozyskaniu środków na budowę „siłowni pod chmurką”.

20 sierpnia minął termin umowy, którą z wykonawcą, firmą Magic Garden podpisało nasze stowarzyszenie. Z przyjemnością stwierdziliśmy, że zawarty w umowie zakres prac został wykonany w terminie i w pełnym zakresie. Bardzo miło było spotkać tam dorosłych i dzieci już korzystających z zainstalowanego sprzętu.

„Budowa kompleksów rekreacyjno – sportowych na terenie Gminy Połaniec” to dotacja pozyskana za pośrednictwem konkursu organizowanego przez Lokalną Grupę Działania – Dorzecze Wisły ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, w ramach działania „1.2.1 Działania niekomercyjne tworzące warunki do aktywności mieszkańców”.

Operacja polegała na powstaniu komleksów sportowo-rekreacyjnych na terenie gminy Połaniec, obejmujących urządzenia siłowni zewnętrznych wraz z zagospodarowaniem terenu wokół. Dzięki czemu powstały nowe miejsca do gimnastyki pod gołym niebem, zlokalizowane w Wymysłowie, Winnicy, Brzozowej, Kraśniku, Maśniku, Zrębinie, Rybitwach, Łęgu i Ruszczy.

 

    

    

    

    

    

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
x

Przeczytaj również

Lekcja historii na Kopcu Kościuszki

Facebook Twitter Gmail Drukuj Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.W dniu 22 maja ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.