Strona główna » Wydawnictwa » Wspólnie zapiszmy 29-ty Zeszyt Połaniecki

Wspólnie zapiszmy 29-ty Zeszyt Połaniecki

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W tym roku ukaże się kolejny, 29 numer Zeszytów Połanieckich. W tym ukazującym się od 2001 r. wydawnictwie najbardziej wartościowe materiały przekazują nam osoby związane z naszym miastem. Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, skontaktujcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.

Zeszyty Połanieckie to kopalnia wiedzy o dziejach Połańca i okolic. Zawierają bardzo ciekawe materiały o historii, o tradycjach i kulturze naszego miasta. Wszystko uzupełniane materiałami ikonograficznymi i kartograficznymi. Można w nich znaleźć teksty i prace różnych autorów piszących o naszym mieście i najbliższej okolicy.

Czasopismo przedstawia wiele ciekawych i interesujących informacji o ludziach, faktach, miejscach będących nieopodal nas, o ludziach żyjących na ziemi połanieckiej jakiś czas temu, ale też o tych zwyczajnych, ale niezwykłych przechodzących tu i teraz obok nas, o faktach, jakie miały miejsce dawno temu, ale też i wczoraj, o miejscach, których już nie ma, ale też o takich, obok których przechodzimy codziennie nie znając ich niezwykłej historii.

Wszystkie nr Zeszystów Połanieckich, począwszy od nr 1 do 28 pobrać można bezpłatnie w dziale Wydawnictwa > Zeszyty Połanieckie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

202. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki. Pamiętamy!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.W dniu dzisiejszym obchodzimy 202 rocznicę śmierci naczelnika ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes