Otwieranie strony trwa zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.
Strona główna » Ciekawostki » Projekt Rokitna 1915

Projekt Rokitna 1915

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zachęcamy do wsparcia pasjonatów z Projektu Rokitna 1915, którzy z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny, obchodzona w tym roku zaplanowali wydanie komiksu historycznego. Jest to idealny moment, żeby przypomnieć bohaterstwo żołnierza polskiego, jego ofiarność i wiarę w słuszność sprawy, jaką niezmiennie jest wolna Polska.  Komiks historyczny zostanie poświęcony legendarnej bitwie pod Rokitną, stoczonej przez drugi szwadron ułanów Drugiej Brygady Legionów, 13 czerwca 1915 roku na ziemiach dawnej Rzeczpospolitej, w Besarabii.

Pomysłodawcy na graficzne dokończenie projektu, skład i przygotowanie do druku potrzebują pomocy. Można ich wesprzec klikając na stronę internetową kampanii portalu polakpotrafi.pl na której można dotacją pomóc w realizacji pomysłu i zapozna się ze szczegółami projektu. Pierwsze, kolekcjonerskie wydanie, będzie miało nakład 500 sztuk i umieszczone zostaną w nim nazwiska tych wszystkich którzy wesprą finansowo powstanie komiksu. Przewidywany format 210 x 297 mm. środek – offset 120 gram, okładki  – karton 300 gram.

Wesprzyj Projekt Rokitna 1915

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Zaloguj się

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.