Strona główna » Sport » I Szachowy Turniej Kościuszkowski o Puchar Burmistrza Połańca

I Szachowy Turniej Kościuszkowski o Puchar Burmistrza Połańca

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Towarzystwo Kościuszkowskie serdecznie zaprasza i zachęca mieszkańców do wzięcia udziału w I Szachowym Turnieju Kościuszkowskim o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec. Wydarzenie odbędzie się dniu 13 maja 2018 r. o godz. 9.00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Połańcu, w ramach obchodów Dni Połańca.

Organizatorami turnieju szachowego są: Ludowy Uczniowski Katolicki Klub Sportowy LUKKS Kielce wraz z Kołem Szachowym Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Staszowie,  Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu, Urząd Miasta i Gminy w Połańcu, Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Połańcu.

Dla najlepszych zawodników organizatorzy turnieju przewidzieli nagrody, a dla wszystkich uczestników i kibiców – dobrą zabawę i ogromne emocje. Zgłoszenia do udziału w turnieju można dokonać na stronie www.chessarbiter.com lub u organizatorów. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

 

 REGULAMIN I SZACHOWEGO TURNIEJU
KOŚCIUSZKOWSKIEGO O PUCHAR
BURMISTRZA MIASTA I GMINY POŁANIEC 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
x

Przeczytaj również

Potwierdzenie praw nadanych Połańcowi w 1505 r.

Facebook Twitter Gmail Drukuj Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.13 stycznia 1505 r. ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.