Otwieranie strony trwa zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.
Strona główna » Ciekawostki » Koledzy w Koronie

Koledzy w Koronie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jeszcze niedawno wcielali się w rolę rosyjskich Kozaków podczas Inscenizacji historycznej na Kopcu Kościuszki w Połańcu, a dziś można ich podziwiać na szklanym ekranie. Z ich usług korzystają bowiem twórcy głośnego ostatnio serialu TVP “Korona Królów”. Mowa o naszych kolegach: Szymonie i Robercie.

Szymon Kasak – z Agencji Eventów Historycznych SARMATA z Sandomierza, w KK prezentował się jako członek delegacji króla węgierskiego Karola Andegaweńskiego, natomiast Robert Lubera – z Agencji Artystycznej AMATUM, członek Bractwa Rycerskiego Miasta Nowa Dęba to mistrz choreografii tańców dawnych.

Obydwu naszym kolegom życzymy powodzenia w tej filmowej przygodzie oraz odwiedzenia kiedyś Połańca, może już w roli celebrytów. Czekamy!

(fot. pierwszy z prawej Szymon, drugi z prawej Robert)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

Wspomnienia z Defilady Niepodległości

Facebook Twitter Gmail Drukuj Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.W dniu Święta Wojska ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.