Strona główna » Z życia stowarzyszenia » Listopadowy spacer wspomnień

Listopadowy spacer wspomnień

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

To już tradycja w naszym Towarzystwie, że zawsze wieczorem 1 listopada spotykamy się na wspólnym spacerze po połanieckich cmentarzach. Zapalamy wtedy znicze na grobach osób zaangażowanych niegdyś mocno w życie naszego stowarzyszenia. W ten sposób okazujemy pamięć i szacunek za to co zrobili dla naszego miasta. I tak odwiedzamy zawsze groby m.in. Mieczysława Tarnowskiego (założyciela Towarzystwa), Kazimierza Warchałowskiego (historyka, regionalisty), przesympatycznych członków TK: Stanisława Machnickiego, Stefana Jarzyny i Marianny Ryńskiej, czy nieocenionego, zmarłego 3 lata temu dra Józefa Korczaka.
Osoby z Towarzystwa chętne do wspólnego „spaceru wspomnień” zapraszamy 1 listopada 2017 r. o godz. 19.00 pod Pomnik Kościuszki. Od zapalenia znicza naszemu patronowi zaczynamy bowiem każdy z takich spacerów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

Znojmo 2019

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.W dniach 12-14 lipca część oddziału Legii Polsko-Włoskiej ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes