Otwieranie strony trwa zbyt długo? Zamknij ekran ładowania.
Strona główna » Regiment Kosynierów » Zaproszenie na inscenizację na polach Bitwy pod Maciejowicami

Zaproszenie na inscenizację na polach Bitwy pod Maciejowicami

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sekcja historyczna Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu serdecznie zaprasza na inscenizację historyczną „Insurekcja 1794 w pigułce” w wykonaniu uczniów z połanieckich szkół, wśród których są członkowie naszego Szkolnego Towarzystwa Kościuszkowskiego, ramach projektu: „Miasto Kościuszki 2017”.

Inscenizacja odbędzie się w dniu 7 października 2017 r. o godz. 16.30 na polach Bitwy pod Maciejowicami, podczas uroczystości związanych z XXXIV Międzynarodowym Sympozjum Kościuszkowskim organizowanym przez Polską Fundację Kościuszkowską, Towarzystwo Miłośników Maciejowic, Towarzystwo Miłośników Historii, Starostwo Powiatowe Garwolin, Wójta i Radę Gminy Maciejowice, Muzeum T. Kościuszki i GOK w Maciejowicach, PSP i ZS w Garwolinie, Muzeum Niepodległości w Warszawie, Ludowe Towarzystwo Naukowo-Kulturalne w Garwolinie i Stowarzyszenie Współpracy “Polska-Wschód”.

Projekt “Miasto Kościuszki 2017” realizowany jest za pośrednictwem Miasta i Gminy Połaniec w ramach konkursu „Odnowa Wsi Świętokrzyskiej na 2017 rok” finansowanego ze środków samorządu województwa świętokrzyskiego. Projekt skierowany jest przede wszystkim do młodzieży z terenu gminy Połaniec, gmin zrzeszonych w Lokalnej Grupie Działania – Dorzecze Wisły (Osiek, Rytwiany, Łubnice, Oleśnica) oraz gmin powiatów staszowskiego i mieleckiego.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
x

Przeczytaj również

Historyczny czerwiec

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Zapraszamy do zapoznania się z częścią 6. ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Zaloguj się

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes