Taking too long? Close loading screen.
Strona główna » Połaniec i okolica » Od Kosyniera do Inżyniera

Od Kosyniera do Inżyniera

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W niedzielę 17 września delegacja Towarzystwa Kościuszkowskiego wzięła udział w XII Kongresie Zarządzania Oświatą, który odbył się w Krakowie. Panie Anna Kaniszewska i Beata Mika z Przedszkola Publicznego w Połańcu przygotowały prezentację pt. „Dziecko w świecie wartości”, która dotyczyła współpracy placówki z lokalnym środowiskiem. Część nawiązująca do pielęgnowania tradycji kościuszkowskich i prowadzenia lekcji historii regionalnej należała do naszego Towarzystwa (Dominika, Kostek i Radek), natomiast wprowadzanie dzieci w świat robotyki przybliżył pan Mariusz Zyngier wraz z młodzieżą z Zespołu Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK Jędrusie w Połańcu (Kacprem, Łukaszem i Arturem). Prezentację uzupełnił filmik zmontowany na tę okazję przez Mariusza Kowalika oraz plakat opracowany przez kol. Łukasza Orłowskiego. Całość wypadła świetnie podsumowując Projekt „Od Kosyniera do Inżyniera”. (zdjęcia TK i M. Zyngier)

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

Imieniny Marszałka

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Rok 2018 jest rokiem jubileuszowym 100-lecia odzyskania Niepodległości. W ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Zaloguj się

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes