Strona główna » Połaniec i okolica » Galeria Biało-Czerwony Połaniec

Galeria Biało-Czerwony Połaniec

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do wspólnego stworzenia Galerii „Biało-czerwony Połaniec”. Akcja polega na przesłaniu zdjęcia swojego domu, czy balkonu z wywieszoną biało-czerwoną flagą. Chcielibyśmy w ten sposób uczcić dzień 2 maja – Święta Flagi. Zdjęcia wysyłamy na adres: kosciuszko@polaniec.net

Zdjęcia stworzą galerię dostępną na stronie www.kosciuszko.polaniec.net, a wśród osób, które prześlą zdjęcia wylosujemy drobne nagrody niespodzianki.

Ten temat zostanie na bieżąco aktualizowany (dodawane będą zdjęcia, które zostaną wysłane na naszą pocztę).

 

Flaga przy ul. Czarnieckiego

Flaga, ul. Królowej Jadwigi

Flaga, gm. Połaniec

Flaga przy ul. Madalińskiego

Flaga przy ulicy Kołłątaja

Flaga na Maśniku

Flaga ul. Kościuszki

Flaga na ul. Gen. Zajączka

Flaga na ul. Partyzantów

Flaga na ul. Gen. Zajączka

Flaga na Maśniku

Flaga ul. Kościuszki

Flaga przy Urzędzie Miasta i Gminy w Połańcu

Flaga ul. Miła

Flaga ul. Mielecka

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
owarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy do wspólnego stworzenia Galerii „Biało-czerwony Połaniec”. Akcja polega na przesłaniu zdjęcia swojego domu, czy balkonu z wywieszoną biało-czerwoną flagą. Chcielibyśmy w ten sposób uczcić dzień 2 maja - Święta Flagi. Zdjęcia wysyłamy na adres: kosciuszko@polaniec.net Zdjęcia stworzą galerię dostępną na stronie www.kosciuszko.polaniec.net, a wśród osób, które prześlą zdjęcia wylosujemy drobne nagrody niespodzianki.   [caption id="attachment_2861" align="aligncenter"…

Oceń Artykuł

Ocena Użytkownika: 4.82 ( 5 ocen)

Radosław Matusiewicz

Prezes Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Dowódca połanieckiego Oddziału Legii Polsko-Włoskiej oraz Regimentu Kosynierów. Autor licznych publikacji na temat Połańca i okolic. Redaktor naczelny “Zeszytów Połanieckich”.
x

Przeczytaj również

Historyczna część Dni Połańca 2019

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Piękne historyczne widowisko mieli okazję oglądać mieszkańcy ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes