Strona główna » Połaniec i okolica » Promocja Połańca i Towarzystwa Kościuszkowskiego w Chęcinach

Promocja Połańca i Towarzystwa Kościuszkowskiego w Chęcinach

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu, Ochotniczej Formacji Młodych Kosynierów, Szkolnego Towarzystwa Kościuszkowskiego oraz Legii Polsko-Włoskiej z Połańca biorą udział w inauguracji sezonu turystycznego i “Chęcińskiej Majówce”.

Na Rynku Górnym w Chęcinach oprócz występów lokalnych artystów i Kapeli Świętokrzyskiej będziemy promować Połaniec i nasze stowarzyszenie poprzez pokaz rekonstrukcyjny i inscenizację, która odbędzie się o godzinie 15.30.

W chwili obecnej zwiedzamy Tokarnię.

Szczegółowa relacja z wyjazdu i zdjęcia zostaną opublikowane wkrótce.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
dniu dzisiejszym przedstawiciele Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu, Ochotniczej Formacji Młodych Kosynierów, Szkolnego Towarzystwa Kościuszkowskiego oraz Legii Polsko-Włoskiej z Połańca biorą udział w inauguracji sezonu turystycznego i "Chęcińskiej Majówce". Na Rynku Górnym w Chęcinach oprócz występów lokalnych artystów i Kapeli Świętokrzyskiej będziemy promować Połaniec i nasze stowarzyszenie poprzez pokaz rekonstrukcyjny i inscenizację, która odbędzie się o godzinie 15.30. W chwili obecnej zwiedzamy Tokarnię. Szczegółowa relacja z wyjazdu i zdjęcia zostaną opublikowane wkrótce.  

Oceń Artykuł

Ocena Użytkownika: 4.85 ( 1 ocen)

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
x

Przeczytaj również

Historyczna część Dni Połańca 2019

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.Piękne historyczne widowisko mieli okazję oglądać mieszkańcy ...

0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes