Strona główna » Z życia stowarzyszenia » Udział w targach turystycznych Agrotravel 2017

Udział w targach turystycznych Agrotravel 2017

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Lokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły zaprosiła nasze Towarzystwo do wspólnej promocji Połańca i gmin zrzeszonych w grupie podczas tegorocznych Targów Agrotravel w Kielcach. W najbliższy weekend, 8 kwietnia, delegacja Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu wspólnie z Ochotniczą Formacją Młodych Kosynierów wezmą udział w IX edycji targów turystycznych. Nasze Towarzystwo współpracujące ściśle z LGD – Dorzecze Wisły przekaze na targi wydawnictwa promujące nasze miasto oraz zadba o “kościuszkowską” oprawę połanieckiego stoiska.
Targi AGROTRAVEL to wystawiennicza impreza o zasięgu ogólnopolskim, mająca na celu promowanie agroturystyki i produktu lokalnego. Stwarza ona okazję do degustacji, pozwala rozkoszować się specjałami regionalnych kuchni, daje możliwość obejrzenia prezentacji tanecznych i posłuchania pieśni i przyśpiewek zespołów ludowych występujących na ustawionej scenie oraz podziwiania prezentowanych na żywo umiejętności twórców ludowych z możliwością zakupu wyrobów rękodzielniczych.
W imprezie wezmą udział licznie reprezentowane województwa, prezentując największe atrakcje turystyki i agroturystyki swojego regionu, stowarzyszenia i gospodarstwa agroturystyczne oraz lokalne grupy działania i lokalne grupy rybackie – realizujące i finansujące lokalne strategie rozwoju.
Targi to doskonałe miejsce do promocji naszego stowarzyszenia, promocji Połańca, jego walorów i oferty inwestycyjnej. Dla nas będą również okazją do poznania nowych ludzi, podpatrzenia ciekawych pomysłów, które warto przenieść na nasze podwórko.

Do zobaczenia na targach!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Łukasz Orłowski

Administrator strony. Połańczanin od urodzenia. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 2009 roku pracuje w organizacji pozarządowej Lokalna Grupa Działania - Dorzecze Wisły. Aktywny członek Towarzystwa Kościuszkowskiego w Połańcu. Członek połanieckiego oddziału Legii Polsko-Włoskiej i Regimentu Kosynierów.
0
Connecting
Please wait...
Wyślij wiadomość

Przepraszamy nie jesteśmy w tej chwili dostępni online. Proszę zostaw wiadomość.

Twoje imię
* Email
* Opisz swój problem
Napisz wiadomość

Potrzebujesz pomocy? Oszczędź swój czas i porozmawiaj z nami online.

Twoje imię
* Email
* Opisz sprawę
Jesteśmy online!
Informacja zwrotna

Jeżeli chcesz możesz zostawić nam dodatkowe informacje.

Jak oceniasz naszą pomoc?
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes

Wyślij nam materiały on-line

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę wysłania plików online. W każdej chwili 24 h / dobę możecie bezpośrednio wysłać do nas pliki multimedialne, tekstowe itp. nie wychodząc z domu. Pojemnosć naszej skrzynki odbiorczej wynosi 10 GB, maksymalny plik jednorazowo jaki można przesłać to 10 MB. Istnieje możliwosć przesłania folderu. Do wysyłanych przez Państwa materiałów np. zdjęć prosimy o utworzenie pliku tekstowego z Państwa imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi (tel. / email), krótkim opisem i jeżeli to możliwe datą powstania fotografii.

Jeśli więc posiadacie stare dokumenty, zdjęcia, czy znacie ciekawe historie dotyczące Połańca i osób z nim związanych, podzielcie się z nami. Chrońmy przed zapomnieniem naszą historię.